بسیار بسیار از دورهpmbok استاد

بسیار بسیار از دورهpmbok استاد کتب زاده استفاده کردم و مدرک ام گرفنم. واقعا شرکت در دوره های استاد واحدی واستاد کتب زاده رو توصیه می کنم. حتی بعد از کلاس حمایتهاشون ادامه داشت و داره..

مریم فربد
مهاب قدس

توصیه نامه ۱۱

دوره PMigloo به طور کلی کاربردی و مفید بود. نحوه ی برگزاری جذاب بود و خسته نمی شدیم. قدرت بیان مدرسین خیلی خوب بود. شرکت در این دوره را به همکاران خود توصیه می کنم

حامد تجملیان
کارشناس

توصیه نامه ۱۰

دوره بسیار عالی بود. استاد کتب زاده بی نهایت مسلط و با قدرت بیان و اخلاق عالی دوره را برگزار نمودند. با توجه به حضور در دوره PMBOK شرکت… و در مقایسه با آن، از این دوره (با توجه به حضور استاد کتب زاده و کیفیت بالای جزوات) بسیار بهتر استفاده کردم.

هادی اعرابی
سرپرست برنامه ریزی

توصیه نامه ۹

دوره PMigloo بسیار جالب و کاربردی بود. کار تیمی، برنامه ریزی و زمانبندی از نظر اهمیت کاملا قابل لمس بود. جداََ به جناب آقای کتب زاده به خاطر ایده ی جالب و کاربردیشان تبریک می گوییم.

کارشناس شرکت ناردیس

توصیه نامه ۸

دقت نظر و حوصله استاد محترم در خصوص تشریح تک تک ابزارها و تکنیکهای مطرح شده در متن استاندارد PMBOK بسیار ستودنی و قابل تقدیر است.

کارشناس سازمان بورس

توصیه نامه ۷

به نظر اینجانب مهمترین تفاوت این دوره با دوره های مشابه روش تدریس آقای مهندس کتب زاده می باشد که علی رغم طولانی بودن زمان دوره و کلاس، از طریق مشارکت دادن افراد در مباحث مطرح شده از یکنواختی کلاس جلوگیری نمود.

کارشناس سازمان بورس و اوراق بهادار

توصیه نامه ۶

قدرت بیان و تسلط استاد بسیار مثال زدنی و خوب بود. به شدت این دوره را به تمامی افرادی که درگیر پروژه هستند، چه به صورت مدیر پروژه و چه به صورت اعضای تیم پیشنهاد می کنم. به نظر من این دوره غیر از پروژه های کاری، روی نظم دهی کارهای فردی و زندگی شخصی نیر تاثیرگذار است.

زانیار احمدی
کارشناس

توصیه نامه ۵

نحوه آموزش و ارائه مطالب توسط استاد کتب زاده بسیار اثربخش تر و کاربردی تر از موسسات دیگر است. فن بیان ایشان و استفاده از مثالهای کاربردی از نقاط تمایز این دوره به شمار می آید.

کارشناس نصب نیرو

توصیه نامه ۴

روش تدریس مهندس کتب زاده بسیار عالی بود. برخلاف دوره های سایر موسسات آموزشی، مطالب دوره از انسجام بالایی برخوردار بود.

ابوالفضل طاهرخانی
مدیر برنامه ریزی و کنترل پروژه

توصیه نامه ۳

من قبلا دوره PMBOK را در یکی از مراکز آموزشی معتبر گذرانده بودم ولی این دوره با تدریس مهندس کتب زاده بسیار متفاوت تر و مفید تر بود. مثالهای کاربردی و روش تدریس این دوره را بسیار مفید و اثربخش نموده است.

امید ارباب زاده
مدیر پروژه

توصیه نامه ۲

میزان تسلط در ارائه مطالب، کیفیت جزوات و روش تدریس نسبت به کلاسهایی که قبلا شرکت کرده بودم واقعا بالاتر بود. از زحمات جناب مهندس کتب زاده کمال تشکر را دارم.

کارشناس نصب نیرو

توصیه نامه ۱

تجربه خوب و مهارت مدرس در بیان موضوعات و مثالهای کاربردی از نقاط قوت دوره PRINCE2 می باشد.

سیاوش مشیری
سرپرست برنامه ریزی مهندسی

فیلد اجباری